Vlnka dámské důchodky z ovčí vlny na zip černá

Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Ovečkárna.cz

Skladem • Více variantZdarma98 % • 21 055 recenzíShop roku 2023 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace

Značka
Druh
důchodky

Nemají chybu.

• Teplé a pohodlné .

Důchodky doporučuji koupit větší a spolu s dokoupenými vložkami do bot z ovčí vlny jsou pak super. Původně jsem zakoupila vel.41, ale musela jsem měnit za vel. 43. Ve finále naprostá spokojenost.

Lehoučké, teploučké.

Značka
Barva
černá
Materiál
vlna
Druh
důchodky

Tradiční důchodky jsou již po mnoho let velmi oblíbenou zimní obuví pro každého, kdo má rád pohodlí a nohy hezky v teple. Přestože jsou určeny především jako vycházková obuv do zimních měsíců, využití najdou i doma, díky silné podrážce a vysokému střihu totiž dobře izolují od chladné podlahy. Zimy se s důchodkami opravdu bát nemusíte, z vnitřní části jsou totiž vystlány ovčí vlnou od špičky až po horní okraj boty. Díky dlouhému kovovému zipu, který lze snadno rozepnout přes celý nárt, bude obouvání důchodek hračka. Volnější střih je vhodný i v případě, že máte vysoký nárt, široké chodidlo nebo vbočený palec. Dámské důchodky nabízíme až do velikosti 43, takže i pokud máte velkou nohu, případně potřebujete kvůli nemoci, úrazu nebo jiným důvodům větší velikost bot, u nás si vyberete. Důchodky s ovčí vlnou jsou vyráběny na Slovensku ve firmě s dlouhou tradicí. Pro výrobu důchodek se používají dva druhy podrážek, liší se však pouze vzhledově a vlastnosti si zachovávají stejné. Vnější materiál: filc Vnitřní materiál: ovčí vlna Tento produkt je vyroben na Slovensku.

Nemají chybu.

• Teplé a pohodlné .

Lehoučké, teploučké.

• teplé
    • na mou nohu velice široké kolem kotníku a lýtka

Mám hodně úzké kotníky a lýtka, tak jsou mi dost volné, ale důchodky asi takové byly vždy, jen jsem to už zapomněla. brala bych možnost dokoupení ortopedické vložky s kožešinou. stélka nejde vyndat a ortop.vložku a ještě chlupatou hřejivou společně do boty nedostanu. a samotná ortopedická studí.

• Rychlost objednávky
    • Rychlé doručení
    • Žadné
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Obdarovaná babička měla velikou radost a nohy v teple.

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Kvalita zboží a rychlé dodání

• první nákup
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Přestože jsou dámské, vybral si tyto důchodky můj táta jako dárek pod stromeček (jsou vyšší než ty pánské). Používá je denně a je z nich opravdu nadšený, protože venku mu v nich je teplo a nekloužou. Velmi oceňuje i zip na přední straně, protože se lépe obouvají a pokud z chalupy vybíhá ven jen na chvilku, nemusí je ani zapínat. Dnes jsem objednávala další pro jeho kamaráda, který je stůj co stůj chce také :)
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Tak to jsou důchodky, jak si je pamatuju z dob mého mládí, kdy byly hodně módní a všechny jsme je nosily. Mezitím jsem dospěla do důchodového věku a opět je u Vás objevila, udělaly mi velkou radost.